• Zajęcia gimnastyczne na świeżym powietrzu

• Korzystając z pięknej i słonecznej pogody, przedszkolaki dzisiejsze przedpołudnie spędziły na zewnątrz, gdzie odbyły się zajęcia gimnastyczne Ćwiczenia zostały przedstawione w wiadomościach ukrytych w różnych zakamarkach placu zabaw. Dzieci chętnie brały udział w aktywnościach ruchowych, a promienie słońca zdecydowanie dodawały im sił.

• Narodowe Czytanie na rynku w Gniewie.

• 3 wrześnie reprezentanci z naszej szkoły dołączyli do wspólnej akcji promocji czytelnictwa organizowanej przez CKiBP. W tym roku "Moralność Pani Dulskiej", autorstwa Gabrieli Zapolskiej.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

• 1 września 2021 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Po Mszy Świętej w intencji naszych uczniów przeszliśmy na apel do Domu Kultury, który przygotowali uczniowie klasy VI

Życzymy wszystkim stacjonarnych zajęći dobrych wyników w nauce

• KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ

• "W procesie chrystianizacji pisankę włączono do elementów symboliki wielkanocnej. Obecnie pisanki wykonuje się przed Wielkanocą. Mają symbolizować rodzącą się do życia przyrodę, a w chrześcijaństwie dodatkowo nadzieję wynikającą z wiary w zmartwychwstanie Chrystusa".

Z tej okazji odbył się w naszej szkole konkurs na najładniejszą pisankę

Zwycięzcom gratulujemy!!!

• UWAGA

• Szanowni Rodzice!!!

Od 31 marca 2021 r. na tablicy ogłoszeń w szkole dostępnę są  listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów

zgłoszonych do Przedszkola przy Szkole Podstawowej oraz do klasy I

na rok szkolny 2021/2022,

Prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych, o złożenie oświadczenia potwierdzającego wole przyjęcia dziecka

od 31.03.2021 do 07.04.2021r .

Nie złożenie oświadczenia we wskazanym terminie jest jednoznaczne ze skreśleniem dziecka z listy dzieci

zakwalifikowanych.

Sylwia Gottschalk

• Powszechny Spis Ludności 2021

• 1 kwietnia w całej Polsce rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Podstawową formą udziału w spisie jest samospis internetowy.

Wystarczy wejść na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz. Na tej stronie podany jest również numer telefonu na infolinię, gdzie można uzyskać dodatkowe informacje lub dokonać spisu przez telefon.

Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.

• WARSZTATY WIELKANOCNE ON-LINE

• Wielkanoc to jedno z najbarwniejszych świąt chrześcijańskich, bardzo radosne, przepełnione symboliką. Jednym z tych symboli jest palma wielkanocna. Uczniowie klasy 3 podjęli się tego zadania, by kultywować i popularyzować tradycje oraz zwyczaje wielkanocne związane z Niedzielą Palmową.Trzecioklasiści na lekcji on-line wykonali swoje palmy, które ozdobili pięknymi kolorowymi bibułkowymi kwiatkami, wstążkami  i tasiemkami

• WITAJ WIOSNO!!!

• Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!!

Uczniowie szkoły i przedszkolaki 19.03.2021 roku zgodnie z tradycją pożegnały zimę i przywitały wiosnę. Z niecierpliwością wyczekiwały nadejścia nowej pory roku. Dzieci z klasy I i III w kolorowych przebraniach  robiąc dużo rwetesu i hałasu z okrzykiem „Znikaj zimo, witaj wiosno” przemaszerowały ulicami Piaseczna aby już na dobre pożegnać zimę. Przedszkolaki witały nadejście wiosny tańcem, śpiewem i wesoła zabawą, wykonały także piekne, wiosenne prace plastyczne. Również na lekcjach on-line z okazji Pierwszego Dnie Wiosny królował kolor żółto- zielony zwiastujacy nadejście nowej wyczekiwanej pory roku.

• PILNA INFORMACJA !!!

• Drodzy Rodzice,

informuję, iż w związku z pozytywnym wynikiem na COVID-19 u Pracowników Szkoły Podstawowej, na podstawie opinii Stacji Epidemiologicznej w Tczewie i decyzji Organu Prowadzącego, w/w placówka wchodzi w tryb nauczania zdalnego w terminie od 22 – 26 października. Pragniemy również powiadomić, że w szkole w tym terminie nie odbywają się żadne zajęcia. Szkoła jest zamknięta dla wszystkich osób postronnych.

21.10.2020 (ŚRODA) jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-opiekuńczych.Tego dnia szkoła jest zamknięta dla uczniów.

PROSIMY O KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY 509 664 483 LUB 58-535-14-92

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy dużo zdrowia.

Sylwia Gottschalk

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia dnia 19 października 2020 roku została przeprowadzona ogólnoszkolna akcja, podczas której na wesoło utrwalaliśmy mnożenie i dzielenie w pamięci. Działania matematyczne, gotowe tabliczki mnożenia widniały w wielu miejscach w naszej szkole. Dzieci z klas 3-8 mogły sprawdzić swoje umiejętności w przyjemny i niecodzienny sposób. Odświeżenie tabliczki mnożenia nikomu nie zaszkodzi. Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy nadrobić zaległości po wakacjach.

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

pragniemy złożyć życzenia

nauczycielom i pracownikom szkoły

z uczniowskich serc płynące,

życzenia pełne szacunku i uznania

za trud wkładany każdego dnia

w naszą edukację i wychowanie.

Życzymy Wam zdrowia i szczęścia

w życiu osobistym, a w codziennej pracy cierpliwości, uśmiechu i sukcesów.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Piasecznie

• OFERTA PRACY

• DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W PIASECZNIE