• PREZENTACJA ZSP SKÓRCZ

• 11 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Włodzimierza Myketyna w Skórczu przedstawili ofertę edukacyjną szkoły. Bardzo dziękujemy za wizytę i pokazy

• MOBILNE PLANETARIUM🛰️🚀🌎🛰️🚀

• W dniu 9 kwietnia uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w niezapomnianej lekcji astronomii, a to wszystko dzięki wizycie Mobilnego Planetarium. Prowadzący zajęcia w rewelacyjny sposób przekazał wiedzę dostosowaną do wieku poszczególnych grup. Pod ogromną kopułą namiotu, przy wykorzystaniu technik multimedialnych oraz audiowizualnych nasi uczniowie podziwiali rozgwieżdżone niebo, konstelacje gwiazd oraz przyswajali wiedzę o kosmosie.

• REKRUTACJA 2024/2025

• Informujemy, że dostępne są listy kandydatów zakwalifikowanych i

niezakwalifikowanych do naszej szkoły i oddziału przedszkolnego

na rok szkolny 2024/2025.

Wszystkie wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do klasy I i oddziału przedszkolnego proszeni są o

wypełnienie POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA

w terminie od dnia 08.04.2024 r. do dnia 15.04.2024 r.

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W GRUPIE GĄSIENICE

• Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny najmłodsze przedszkolaki wybrały się na spacer w poszukiwaniu obecności Pani Wiosny. Udało nam się także namalować jeden ze spotkanych zwiastunów. Czekamy tylko na więcej promieni słońca…

• Turniej Wiedzy Pożarniczej

• Na etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowanym przez Zarząd OSP Gniew nasi reprezentanci z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej dostali się na etap powiatowy.

Wyniki:

kategoria I:

I miejsce Julia Zimna

III miejsce Zuzanna Zimna

kategoria II:

I miejsce Julia Jasiak

II miejsce Paulina Wójcik

Gratulujemy wszystkim biorących udział w konkursie

• MATEMATYCZNY KONKURS "KANGUR" 2024

• Pierwszy dzień wiosny to także dzień, w którym odbył się matematyczny konkurs Kangur. Punktualnie o godzinie 9.00 uczniowie klas II- IV wzięli udział w zmaganiach konkursowych.

• DZIEŃ WIOSNY

• Marzanno, Marzanno - Ty zimowa panno.

Zimę żegnamy a wiosnę witamy.

Tymi słowami uczniowie naszej szkoły wypędzili zimę. Czy skutecznie? Czas pokaże... jednak po tak hałaśliwej paradzie, wiosna może wśród nas zagościć. Tak jej wszyscy oczekujemy.

• Zwiastuny Wiosny🌞🌞

• Zima odchodzi, a przyroda budzi sie do życia, dlatego uczniowie klas I-III wybrali się na poszukiwanie zwiastunow Wiosny. Znaleźliśmy nie tylko pierwszowiosenne kwiaty, pączki na drzewach i bazie kotki, ale przede wszystkim cały czas towarzyszyło nam piękne

• SZKOLNY DZIEŃ PIŻAMY

• 15 marca uczniowie naszej szkoły spędzili w niecodziennej, przemiłej atmosferze. Powód tej radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzy to zorganizowany przez Samorząd Uczniowski Dzień Piżamy.

Tego dnia uczniowie pojawili się w szkole w piżamach. Na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w kombinezonach piżamowych- tygrysy misie, żabki i inne postaci z krainy bajek.